Naposlech.cz
30.6.2016


Audioknižní detektivky pro dlouhé letní dny

Thrillery a kriminálky patří mezi nejvyhledávanější audioknižní žánry a vydavatelství OneHotBook si je toho dobře vědomo. Jako novinku v těchto dnech uvádí další z případů oddělení Q s výborným Igorem Barešem.

Složku 64 pošleme třem šťastným výhercům naší soutěže.
 
 
 
 
 
Členové Klubu Audiolibrix mají audioknihy za nejvýhodnější ceny. 
rozhovor

Severští autoři zaručují v žánru literární kvalitu

Herec Igor Bareš je hlasem několika audioknih vydavatelství OneHotBook. Nejrozsáhlejší jeho prací je ovšem interpretace detektivek Jussiho Adler-Olsena – případů oddělení Q.
 
recenze

Spravedlnost za každou cenu
 

Igoru Barešovi byla dána do vínku přirozenost, kterou přenáší do četby, která tak plyne lehce a bez škobrtnutí po celou délku nahrávky.

 
 
 
Letní dny vám umí zkrátit i další audioknižní detektivky.
 
 
recenze

Uvažovat jako zločinec

Sběratel kostí je typická americká kriminálka, obsahující dostatečně vyšinutého pachatele, který se inspiruje starými zločiny z počátku 20. století, s čímž kontrastují moderní způsoby vyšetřování, využívající nových laboratorních metod a technologií.
 
novinka

Vraždy horkého léta
 

Ve slepé uličce je pátým případem komisaře Wallandera, který se tentokrát odehrává v parném létě roku 1994 – v čase dovolených, mistrovství světa ve fotbale a... brutálního řádění sériového vraha.


 
recenze

Poctivé drámo
 

S napětím a rytmem příběhu umí výborně zacházet i herec Pavel Rímský. Jeho přirozený hlasový výraz se k charakteru Joony Linny hodí dokonale, ostatní postavy jsou dobře rozeznatelné, jejich nálady uvěřitelné.
 
recenze

Vražedná série po čínsku

V pekingském parku je nalezena ohořelá a ještě doutnající mrtvola. Kdo byl onen nešťastník a proč zemřel tak krutým způsobem? Čínská policie neví, jestli šlo o sebevraždu či zda se jedná o krutý zločin.
 
 
 
 

 
Vaši připomínku, námět či nabídku můžete odeslat prostřednictvím
kontaktního formuláře

Provozovatelem audioknižního průvodce naposlech.cz je Jakub Horák (IČ 60788003)