Zpět

Anima 2: Návrat

Anima 2: Návrat
Druhá 10dílná série hororového audioseriálu v superprodukčním zpracování.
Mysteriózní příběh plný hrůzy a napětí, kde si posedlost tyká se strachem a krutost s pomstou.


Pár dní potom, co se po něm slehla zem v lesích u vesnice, z níž před pár týdny zmizeli všichni obyvatelé, vzbudí ženu poručíka Willera uprostřed noci telefon. Musí okamžitě do nemocnice. Prý se objevil u dveří pohotovosti. Ale je to opravdu on? Co se stalo? Objeví se i další pohřešovaní?

Pokračování mysteriózního příběhu o záhadném zmizení obyvatel zapadlé severočeské vesnice přináší rozuzlení, nezodpovězené otázky se však z lesa noří dál. Návrat totiž neznamená vysvobození, plíživé zlo obchází krajinu a les svá tajemství nevydá bez boje. Klíčem k poznání je Willer a dědictví, před kterým není úniku.

Chcete se opět odvážit naslouchat pravdě, které se nejvíc bojíte? 
text: Audiotéka

 
autor
Kinga Krzemińska
název
Anima 2: Návrat
série
Anima #2
režie
Petr Gojda
interpret
Jiří Vyorálek, Jan Meduna, Ladislav Frej, Martin Myšička, Dana Černá, Jana Boušková, Ivana Uhlířová, Miroslav Hanuš, Zuzana Kronerová, Pavel Neškudla, Luboš Veselý, Jan Holík, Ondřej Malý, Leoš Noha, Karolína Baranová, Jan Battěk, Kryštof Bartoš, Daniela Čermáková, Hanuš Bor, Petr Gojda, Lucie Laňková, Jan Horák, Radúz Mácha, Jan Meduna, Marta Menes, Jaromíra Mílová, Michal Sieczkowski, Jiří Suchánek, Anežka Šťastná, Lenka Vrtišková – Nejezchlebová, Jiří Wohanka, Matylda Miškovská
délka
4:20
vydavatel
rok vydání
2022
zvuk
Jiří Suchánek, Miloš Kot
mastering
Kamil Sajewicz, Stereotyp studio
produkce
Marta Menes, Michal Sieczkowski