Zpět

Už jsem ti to říkala?

Už jsem ti to říkala?
Historky, které nechci zapomenout

Milovaná hvězda Gilmorových děvčat a autorka New York Times bestselleru Rychleji mluvit nedokážu přichází s upřímnou, zasvěcenou a neuvěřitelně zábavnou sbírkou esejů o svých létech v showbyznysu, která obsahuje historky sahající od intelektuálních až po absurdní.

 
Lauren Graham zdobila díky svým pohotovým reakcím a zajímavé osobnosti nespočet televizních pořadů a vysloužila si pověst popkulturní ikony, která má vždycky co říct – a to rychle.

Nyní Lauren přináší soukromé historky o své kariéře v zábavním průmyslu od prvních dní, kdy coby začínající herečka brázdila v červeném volkswagenu Los Angeles, přes své první hostování v late night show až po výzvy spojené s tím, jak v Hollywoodu elegantně stárnout. Se svým typickým smyslem pro humor a věcným vypravěčstvím vylíčí vše a nevynechá jediný detail (pokud ho nezapomněla).

Celá audiokniha je namluvena českou dabérkou Lauren Graham – Simonou Postlerovou. Její hlas je neodmyslitelně spjatý s postavou Lorelai z Gilmorových děvčat i s herečkou samotnou.

 
text: Kanopa
autor
Lauren Graham
název
Už jsem ti to říkala?
interpret
délka
5:04
vydavatel
rok vydání
2023