Zpět

Vydři - duši

Vydři - duši
Otevře Vám nový pohled na Váš současný život.

Vydři – duši mají jasné poslání, pobavit a ulevit od starostí všedního života zábavnou formou, prostřednictvím humorného románu. Je to velmi originální pohled na eventualitu, že naše duše cestuje nahoru a dolu. A je přitom úplně jedno, jestli věříte v posmrtný život, nebo ne, z díla totiž ucítíte jasnou nadsázku.

Autor knihy jde svými myšlenkami do hloubky a není tím myšlena hloubka letní louže, ale moře myšlenek dávných filozofů. Je to hledání, a co lépe, nacházení sebe sama skrze příběhy, které budou dávat smyls a spojitost i s vaším životem, ať už je jakýkoliv.
Vydři – duši jsou svým pojetím natolik originální, že je není k čemu přirovnat. Je to mluvící lékárnička pro Vaše utrpení, neúspěchy a neporozumění si s cestami života, ať mají jakýkoliv směr.

Při poslechu Vydři – duchů se dostanete do jiné dimenze, chvíli budete v nebi, kde se setkáte s již nežijícími hvězdami v roli, ve které byste je nečekali. Zajdete si na kurz vaření, pokory, která Vás donutí ohnout hřbet a zamyslet se, ale zažijete třeba i kurz marnosti, a konečně, dozvíte se, co je to to budhistické osvícení.

Poslechněte si, podle čeho si vybírat životního partnera, dozvíte se jak jste si vy sami našli své vlastní rodiče, a odpovědi na to „Proč se tohle muselo stát zrovna mně!?“

Tak jako se tahle kniha jedním dechem čte, tak se na jeden zátah poslouchá. Hra s českým jazykem a vytěžením jeho potenciálu, Vás bude bavit stejně tak, jako Vás přivede na nejedno filozofické moudro a přiměje Vás k bádání do Vašeho nitra, kde najdete odpovědi, hodící se pro Váš vlastní život.
 
text: Marek Greger
autor
Marek Greger
název
Vydři - duši
interpret
Marek Greger
délka
6:41
vydavatel
Marek Greger
rok vydání
2023