Zpět

Audioknihy za polovic? V úterý a ve středu ano!

zpráva, , 24.09.2018
Digitální distributor Audiolibrix slaví v těchto dnech šesté narozeniny a jak bývá při podobných akcích zvykem, obdarovává hlavně posluchače.

Čtyřikrát dvanáct hodin

Oslavy narozenin Audiolibrixu, digitálního prodejce mluveného slova, jsou letos dvoudenní. Samotná slevová akce, která se každoročně těší velkému zájmu, probíhá ve čtyřech dvanáctihodinových vlnách.

Vše startuje v úterý v 8 hodin ráno. Tehdy bude o polovinu zlevněna skupina 64 vybraných audioknih, mezi nimiž budou posluchačsky oblíbené tituly, ale i žhavé novinky. Se slevou 50 % je bude možno pořídit až do 20. hodiny, kdy budou vystřídány další skupinou. Během dvou dnů tak budou moci posluchači nakoupit 256 audioknih za poloviční cenu.

Audioknihy zařazené do akční nabídky nejsou předem známy, my ale víme, že mezi nimi bude řada velmi zajímavých titulů: například Audiokniha roku 2017 To Stephena Kinga, oblíbené Postřižiny s Terezou Bebarovou, novinková sci-fi Artemis, či například Deník malého poseroutky v interpretaci Václava Kopty. Víc prozradit nemůžeme, doporučujeme ale navštívit e-shop Audiolibrix v úterý a ve středu vždy po osmé hodině ranní a osmé hodině večerní, kdy bude nabídka akčních titulů aktualizována.

První klubová audiokniha za 49,-

Audiolibrix je jako jediný audioknižní distributor u nás provozovatelem předplatného, v jehož rámci lze nakupovat audioknihy už za 199 Kč a využívat dalších výhod. Zájem o tento program progresivně narůstá (meziročně o 31 %) – jde o nejvýhodnější možnost nákupu digitálních audioknih.

Součástí narozeninové akce Audiolibrixu je také možnost aktivovat klubové předplatné se zvýhodněnou cenu 49 Kč za první měsíc. Je tedy možné pořídit jakoukoliv audioknihu z nabídky klubu ihned a za nejnižší cenu na trhu.

Soutěž pro členy Klubu

Ani stávající členové Klubu Audiolibrix nepřijdou zkrátka. Za každý nákup akční audioknihy získají jeden vstup do slosování o celkem 6000 věrnostních bodů, které budou rozděleny mezi tři vybrané výherce. Věrnostní body lze vyměnit za kredit (tedy audioknihu) nebo za slevu při nákupech.