Zpět

Audioknižní narozeniny přinášejí slevy až 50%

zpráva, Audiolibrix, 20.09.2023
Jako každý rok se touto dobou v Audiolibrixu slaví narozeniny, což pro posluchače audioknih vždy znamená množství výhodných slev. Ani letos tomu nebude jinak. Kromě slevy 50 % na vybrané bestsellery a letošní novinky ale můžete ulovit za polovic i několik premiérových titulů.
Také letošní oslava 11. narozenin Audiolibrixu probíhá obdobně, jako narozeninové akce v předchozích letech. Celkem mohou tentokrát posluchači výhodně nakoupit více než čtyři stovky audioknih. Jak to tedy přesně funguje? V několika 12hodinových várkách se objeví vždy několik desítek titulů, které budou zlevněny o 50%. Vyplatí se tedy hlídat si nabídku v jednotlivých várkách a vracet se na Audiolibrix každých 12 hodin. Pokud byste přesto některou várku propásli, nemusíte si zoufat. Tituly z již ukončených slevových várek zůstanou zvýhodněny slevou 25% až do konce trvání narozeninové akce.
   
Narozeninová oslava probíhá od středy do soboty dle následujícího rozpisu:
 
  • Středa 20. 9. ve 12.00 – 1. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Čtvrtek 21. 9. v 0.00 – 2. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Čtvrtek 21. 9. ve 12.00 – 3. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Pátek 22. 9. v 0.00 – 4. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Pátek 22. 9. ve 12.00 – 5. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Sobota 23. 9. v 0.00 – extra vlna se všemi narozeninovými audioknihami se slevou 25 %
  • Sobota 23. 9. ve 12.00 – konec narozeninové akce

Slevy najdete i u premiérových titulů a novinek

Letošní narozeniny můžete oslavit i se symbolickými jedenácti premiérovými tituly, které si tak posluchači nejen mohou koupit s 50% slevou, ale navíc ihned po jejich premiéře. Půjde například o hororovou audioknihu Poslední dům v Needless Street od Catriony Wardové z dílny vydavatelství OneHotBook nebo o nejnovější detektivku Vetřelec populární autorky Kristýny Trpkové. Mezi téměř pěti stovkami audioknih se slevou 50% najdete i nedávno vydané tituly Bird Box z pera Joshe Malermana, druhý díl série Kena Folletta Pilíře země nazvaný Na věky věkůSedm manželů Evelyn Hugo od Taylor Jenkins Reid, další díl ze série detektivek Dominika Dána Reminiscencie, či nahrávku Sústreď sa na vraždu, kterou napsal Karsten Dusse.

Kromě nich ale můžete výhodně zakoupit i bestsellery, z nichž namátkou zmiňme audioknihu Pavla Klusáka Gott – Československý příběh, autobiografii Agathy Christie Vlastní životopis v podání Aleny Vránové, zápisky lovce mafiánů Karla Tichého Kudy kráčel zločin, detektivku Michaely Klevisové Vraní oko či Chatu ve Švýcarsku ze série oblíbených románů Julie Caplinové.

Tak neváhejte a prohlédnět si zlevněné audiokniny na speciální narozeninové stránce Audiolibrixu!