Zpět

Black Friday a Giving Tuesday jsou tady!

zpráva, , 24.11.2022
​​Posluchači audioknih, kteří mají rádi velké slevové akce, by právě měli zbystřit. Jako každý rok se totiž s koncem listopadu blíží tradiční Black Friday, který se slaví i v Audiolibrixu. 
Vše vypukne v pátek 25.11. a vyvrcholí v den takzvaného Cyber Monday, tedy v pondělí 28. 11. Každý den se v nabídce objeví nová várka audioknih se slevou 40 %, která bude platit vždy jen do půlnoci daného dne, poté se akční nabídka promění a ve slevě se ocitne zase další vlna zvýhodněných titulů. Pokud si tedy nechcete nechat ujít některou audioknihu za akční cenu, neotálejte!

Jaké tituly se přesně v které vlně objeví se dopředu nesluší prozrazovat, vybrat by si ale měli všichni milovníci kvalitních audioknih napříč všemi žánry. Naznačíme jen, že se můžete těšit na takové bestsellery jako Neklidná krev Roberta Galbraitha, Soudné sestry Terryho Pratchetta nebo Dveře do léta z pera Roberta A. Henleina. V nabídce nebude chybět ani Vyhnání Gerty SchnirchKlbko zmijí a na své si přijdou i fanoušci autora Vojtěcha Matochy, kterého bude zastupovat titul Prašina - Černý merkurit.

O něco méně známým dnem je Giving Tuesday, tedy světový den štědrosti a dobrých skutků. Ten sice nemá takovou tradici jako Black Friday, celosvětově se slaví teprve od roku 2012, o to bohulibější ale je jeho poslání. Představuje totiž protipól onomu nákupnímu šílenství Black Friday a motivuje naopak ke štědrosti vůči potřebným. Díky Audiolibrixu se do této dobročinnosti můžete zapojit už během akce Black Friday. Jak na to? Je to snadné, stačí pouze v košíku použít kód KLAUN10, který navýší cenu objednávky o 10 %. Audiolibrix poté přihodí ještě jednou tolik a tuto částku odešle organizaci Zdravotní klaun. Svou dobročinnost můžete projevit při svých nákupech až do středy 30.11.

Pro kompletní nabídku zlevněných titulů v zlevněné nabídce navštívte po dobu trvání akce Black Friday alespoň jednou stránku s Black Friday audioknihami.