Zpět

Brzy budeme znát nejlepší loňské audioknihy

zpráva, , 13.04.2015
Slavnostní vyhlášení vítězů ceny Audiokniha roku 2014 proběhne sice až 15. května, už příští týden ale budeme znát nominace.
Odborná porota už výsledky svého hlasování odevzdala, brzy skončí i hlasování veřejnosti, a tak bude možné v úterý 21. dubna seznámit zástupce médií s nominacemi v osmi kategoriích: Nejlepší zvuk, Nejlepší interpret, Nejlepší audiokniha pro děti, Nejlepší audiokniha – četba, Nejlepší audiokniha – dramatizace, Cena posluchačů, Audiokniha roku 2014 – absolutní vítěz a Zvláštní cena Asociace vydavatelů audioknih.

Zástupci naposlech.cz samozřejmě nebudou chybět a tak se krátce po tiskové konferenci můžete těšit na oznámení těch, z nichž vzejdou vítězové Ceny Asociace vydavatelů audioknih – Audiokniha roku 2014. Tu pořádá Asociace vydavatelů audioknih (AVA), generálním partnerem je Kosmas.

AVA zastupuje a prosazuje společné zájmy českých vydavatelů nahrávek mluveného slova. Zakládajícími členy asociace je devítka nejvýznamnějších subjektů na českém trhu s audioknihami: Radioservis, Supraphon, Tympanum, AudioStory, OneHotBook, Popron Music, Audioberg, Audiotéka.cz a agentura Kristián.