Zpět

Vyberte nejlepší audioknihu a vyhrajte!

zpráva, , 13.04.2018
Součástí cen Audiokniha roku je každoročně i Cena posluchačů, která je udílena na základě veřejného hlasování. Letos se o přízeň širokého posluchačského obecenstva uchází 86 přihlášených audioknih.
Už podruhé je generálním partnerem ceny Asociace vydavatelů audioknih společnost O2. Zároveň je také vyhlašovatelem a garantem kategorie Cena posluchačů. Do té je automaticky zahrnuta každá audiokniha, která byla přihlášena do kterékoliv soutěžní kategorie. Na stránce www.audiokniharoku.cz může každý posluchač až do konce dubna vybrat jednu z celkem 86 soutěžních audioknih. Vítězem kategorie Cena posluchačů O2 Audiokniha roku 2017 se stane audiokniha, která získá nejvyšší počet hlasů.

18 hlasujících má také šanci získat některou z cen, které dodala společnost O2: reproduktory Acoustique Quality M23, chytrý telefon Honor 9 Lite či vouchery do e-shopu O2 Active. Celková hodnota výher je 70.000 Kč!

Na podporu Ceny posluchačů i celé ankety O2 Audiokniha roku 2017 byl do knihkupectví distribuován šestistránkový Audiožurnál, v němž kromě kompletního přehledu všech přihlášených audioknih naleznou čtenáři například rozhovor se Zdeňkem Svěrákem, který letos obdrží Zvláštní cenu AVA za mimořádný přínos v oblasti mluveného slova.

Audiožurnál ve formátu PDF je ke stažení i zde.
 

V minulých ročnících získaly Cenu posluchačů audioknihy Bylo nás pět (2016), Sára - Kniha první (2015), Analfabetka, která uměla počítat (2014) a Forrest Gump (2013).

Vítězná audiokniha Ceny posluchačů za rok 2017 bude vyhlášena spolu s výsledky hlasování odborných porot v dalších soutěžních kategoriích Cen AVA O2 Audiokniha roku 2017. Kompletní přehled nominací najdete v článku Byly oznámeny nejlepší audioknihy roku 2017.