Zpět

Jaký bude rok 2015 u OneHotBook?

zpráva, , 05.01.2015
Na svém facebokovém profilu zveřejnil OneHotBook své vydavatelské plány pro tento rok. Vedle pokračování už rozjetých sérií nás čeká několik novinek.
Pokračovat tedy bude úspěšná řada detektivek Joa Nesbøho, konkrétně v pořadí druhými Šváby a novinkovou Policií. Jméno Harryho Holea na hřbetech jednotlivých audioknih dostane zase nová písmenka. Vyjít by měl ale i třetí Doktor Proktor (a konec světa. Možná...), což jistě udělá radost všem malým posluchačům.

OneHotBook nazapomíná ani na příznivce Henninga Mankella (Bílá lvice), Jussi Adlera-Olsena (Zabijáci), Larse Keplera (Paganiniho smlouva), Petera Maye (Šachové figurky) a Gillian Flynnové (Temné kouty). Titulem Game by měla odstatovat i série švédského autora Anderse de la Motte. Mezi ohlášenými novinkami jsou také výtečný Skleněný pokoj Simona Mawera či legendární Duna Franka Herberta.

Česká zvuková literatura bude mít pokračování Mycelia - výpravné dramatizované četby románu Vilmy Kadlečkové i příběhů poslední aristokratky Evžena Bočka (Aristokratka ve varu).

K tomu všemu snad můžeme připočíst i audioknihy, které OneHotBook uvádí ve svém katalogu: ze světové literatury Enderova hra, P jako pivo, S elegancí ježka, z české životopis Heleny Štáchové nebo báje a pověsti Eduarda Petišky.