Zpět

Nálož nových audioknih

zpráva, , 07.11.2021
Nálož nových audioknih uplynulého týdne je opravdu veliká. Pojďte si vybrat.
Třeba zrovna povídkovou audioknihu Abych to zkrátil Jeffreyho Archera, kterou vydává Saga Egmont. 14 strhujících příběhů s překvapivým rozuzlením čte Jan Vondráček.

Navzdory všem ranám osudu je třeba vždy hledat to dobré. To říká Marcela Mlynářová, autorka audioknihy Bez bontonu, bez konvencí, kterou v podání Adély Kačerové Kubačákové vydává Témbr.

Walker & Volf připravilo audioknižní podobu původní nezkrácené verze kultovní sci-fi Cizinec v cizí zemi Roberta Ansona Heinleina. Šestadvacet hodin četby svěřilo Luboši Ondráčkovi.

V podání Arnošta Goldflama vydalo Tympanum audioknihu Eduarda Petišky s všeříkajícím názvem: Golem a jiné židovské pověsti a pohádky ze staré Prahy.
 

Ještě před knižním vydáním si můžete poslechnout románové podobenství o rozsévání nenávisti ve jménu hledání lásky. Audioknihu Hany Lundiakové Hyena vydává Témbr v interpretaci Saši Rašilova.

Moba a Audiotéka pokračují ve vydávání audioknižní historické série Františka Niedla Rytíři z Vřesova. Čtvrtý díl má název Království meče a čte ho Martin Zahálka.

Dětský posluchačům je věnována audiokniha Jana Žáčka Marťánek Pepe o mimozemšťánkovi, kterému se na naší planetě tak zalíbilo, že se rozhodl stát se člověkem. Čte Jakub Sic, vydává Riafilm.

Dlouho očekávanou autobiografii Woodyho Allena, jednoho z nejznámějších filmových režisérů, vydává ve zvukové podobě Tympanum. Audioknihu Mimochodem čte Tomáš Černý.

Stejný vydavatel stojí i za audioknižní verzi prvního dílu Husitské trilogie Andrzeje Sapkowského. Jmenuje se Narrenturm a vy si ho můžete vychutnat v podání Ernesta Čekana.
 

Jeffrey Archer ještě jednou. Vydavatelství Saga Egmont totiž připravilo druhý díl jeho Cliftonovy kroniky. Stejně jako předešlý Jen čas ukáže, také Otcovy hříchy čte Otakar Brousek ml.

Pamatujete na Báječný krámek s čokoládou Jenny Colganové? Tympanum teď vydává další z jejích románů, Pojízdný krámek snů, opět v interpretaci Jany Štvrtecké.

Témbr vydal v podání Zuzany Slavíkové zvukovou podobu románu americké autorky Brit Bennett Polovina tebe, který Sunday Times zařadili na svůj seznam Top bestsellerů.

Příznivce Stephena Kinga jistě potěší, že OneHotBook vydává ve zvuku jeho novinku Později. Svižně odvyprávěný a nečekaně zábavný thriller říznutý hororovým nadpřirozenem čte Michal Zelenka.
 

Také vydavatelství Čti mi! sáhlo mezi knižní novinky a pro audio verzi zvolilo románový debut české autorky Veroniky Fiedlerové Pozdravy záhrobí. Poslechněte si ho v podání Otakara Soviny.

OneHotBook vydává další z románů oblíbené Liane Moriarty. Po Manželově tajemství přišla řada na bestsellerové Sedmilhářky, které možná znáte z televizního seriálu. Čte je Tereza Bebarová.

Pokud jste se už pustili do poslechu první části nového diptychu Jozefa Kariky, na druhou nebudete muset čekat. Po Hladu vychází díky vydavatelství Publixing a Ikar v podání Přemysla Boublíka také Smäd.

Témbr vydává dobrodružný příběh pro děti a mládež z pera české autorky Daniely Krolupperové. Její napínavé Společenstvo klíčníků čtou Viktor Dvořák a Otakar Brousek ml.
 

Epocha vydává spolu s Audiotékou sci-fi z alternativní historie Šedá Dalibora Váchy. Příběh sedmnáctileté Jenovéfy, která se ocitá v divokém víru událostí, čte Tereza Groszmannová.

To je on! – Tři slova, ze kterých možná vzniklo umělecké jméno surrealistické malířky Toyen. A také název audioknihy Mileny Štráfeldové, kterou v podání Dany Černé vydává Témbr.

Ten také vydává audioknihu Jaromíra Jindry Válka královen – Eliška Přemyslovna a Eliška Rejčka. O boji se všemi dostupnými prostředky včetně intrik, jedu či zrady čte Radek Valenta.

V hloubi lidské duše se skrývá největší tajemství vesmíru. Metafora vydává v audioknižní podobě mysticko biografický román Elisabeth Haichové Zasvěcení. Čtou Ivana Jirešová a Petr Burian.

A na závěr ještě další, už pátý případ novináře Marka Vráze, tak jak ho napsal Martin Goffa. Audioknihu Ženská na odstřel vydává Témbr v podání Jana Maxiána a Jitky Ježkové.
 

Všechny tyto a další audioknihy koupíte hned a bez čekání na Audiolibix.cz. Jejich přehledy pro vás chystá redakce naposlech.cz