Zpět

Vyberte nejpopulárnější hlasy

zpráva, , 17.07.2018
Už po dvaadvacáté pořádá Radioservis, coby vydavatel Týdeníku Rozhlas, posluchačskou anketu Neviditelný herec. I letos tedy může široká veřejnost vybírat nejpopulárnější herecký výkon na vlnách Českého rozhlasu v sezoně 2017/2018.
Mezi pětatřiceti nominovanými herci je řada těch, kteří jsou dostatečně známi i posluchačům audioknih (Norbert Lichý, Martin Finger, Lukáš Hlavica, Taťjana Medvecká, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, David Novotný, Josef Somr, Petra Špalková a mnozí další), některé četby či rozhlasové hry už dokonce vyšly na CD (David Copperfield, Den trifidů, Citlivý člověk, Pohádka o Raškovi či Spalovač mrtvol). Anketa tak může oslovit nejen posluchače rozhlasu, ale i milovníky audioknih. A snad nejen proto, že padesát vylosovaných hlasujících získá některou z věcných cen. Tou hlavní je zájezd pro dvě osoby na italský poloostrov Gargano, kde se jistě mluvené slovo dá poslouchat rovněž.

Až do 25. září máte možnost dát svůj hlas až deseti vašim oblíbeným hercům a herečkám za jejich výkony v slovesných pořadech Českého rozhlasu. Hlasy pro jednotlivé interprety budou sečteny a tři vítězové v každé soutěžní kategorii (Herec, Herečka a Cena čtenářů Týdeníku Rozhlas), budou vyhlášeni v říjnu v pořadu Tobogan na Dvojce.

Ukázky a hlasovací formulář najdete na adrese http://www.rozhlas.cz/neviditelnyherec.