Zpět

Neviditelný herec: Vyberte nejpopulárnější hlasy

zpráva, , 28.07.2019
Třiadvacátý ročník ankety Neviditelný herec právě probíhá. Nejen rozhlasoví posluchači mohou až do 29. září vybrat ze 37 nominací nejpopulárnější herecký výkon na vlnách Českého rozhlasu v sezoně 2018/2019.
Znovu jsou mezi nominovanými herci také ti, kteří jsou známi i posluchačům audioknih – např. Ivan Trojan, Miroslav Táborský, Igor Bareš, Jan Vondráček, Jan Hartl, Jaroslav Plesl, Lukáš Hlavica, David NovotnýJana Stryková nebo Taťjana Medvecká. Některé nominované četby či dramatizace už byly Radioservisem vydány jako audiokniha (Obchod na korze, Stýskání zažehnáno, Neviditelný, Moje Matka Marlene Dietrichová, Tobiáš Lolness). Ukázky z těch ostatních si lze přehrát na adrese http://www.rozhlas.cz/neviditelnyherec, kde se rovněž nachází i hlasovací formulář a odkaz na pravidla a podmínky hlasování v anketě.

Až do 29. září máte možnost dát svůj hlas až deseti vašim oblíbeným hercům a herečkám za jejich výkony v slovesných pořadech Českého rozhlasu. Hlasy pro jednotlivé interprety budou sečteny a tři vítězové v každé soutěžní kategorii (Herec, Herečka a Cena čtenářů Týdeníku Rozhlas), budou vyhlášeni v říjnu v pořadu Tobogan na Dvojce.