Zpět

Do nového roku s čerstvými audioknihami | Nové audioknihy 1/2024

zpráva, , 07.01.2024
Do nového roku s čerstvými audioknihami. Tady je deset nejzajímavějších.
OneHotBook vydává Varovný signál. Totiž třetí díl detektivní série britského autora Lee Childa s někdejším vojenským policistou Jackem Reacherem. Stejně jako předešlé, i tento román čte Vasil Fridrich.

Po stopách dalšího případu se vydává také Kate Shugaková z řady severských krimi z Aljašky americké spisovatelky Dany Stabenow. Mrazivé tání vychází v podání Lucie Juřičkové u Audiotéky.

Stejný vydavatel, spolu s VM knihy, připravil další krimi Veroniky Martinkové s vyšetřovateli Vítkovou a Winklerem. Audioknihu Vina a trest čtou Lucie Kožinová, Petr Stach a Zbyšek Horák.

Tympanum vydává šílenou, drsnou, krvavou a černým humorem opentlenou hororovou fantasy slovenského autora Dušana D. Fabiana Živého mě nedostanou! a to v podání Gustava Haška.
 

V produkci vydavatelství Audiotéka, Fantom Print a conQueer vychází už třetí audiokniha amerického autora TJ Kluna V životech loutek. Do prapodivného lesa vkročíte spolu se Sašou Rašilovem.

Příznivce fantasy osloví jistě také první díl série Ajriš debutujícího slovenského autora Martina Benkoviče. Audioknihu z alternativní Bratislavy Štvanec čte v originále Rudo Kain, vydává Čti mi!
 

A držme se ještě žánru. OVA Audio vydává další fantasy temnou jako ostravské uhelné sloje. Audioknihu Ostravský páter Marka Skřipského si můžete poslechnout v podání Davida Viktory.

Tympanum připravilo pokračování audioknihy Jeremyho farma nejen zvířat, tentokrát s podtitulem Než se vrátí krávy. Texty slavného moderátora a novináře Jeremyho Clarksona čte Zbyšek Horák.
 

Jestliže se vám líbilo postapo Jakuba Hozy Do pekla a zpět, poslechněte si i další jeho kousek Spálená země. Knihu první vydávají teď v interpretaci Richarda Fialy Audiotéka a Mystery Press.

V knize Sokrates na rovníku se její autor Tomáš Zmeškal vydává po stopách vlastních kořenů. Zvukové zpracování jeho rodinných reportáží vydává Čti mi! v podání Tomáše Antoše.

Příjemný poslech a šťastný nový rok vám přeje naposlech.cz.