Zpět

Peter May a dalších devět nových audioknih uplynulého týdne | Nové audioknihy 12/2023

zpráva, , 26.03.2023
Vytipovali jsme pro vás deset nejzajímavějších a nejžhavějších audioknižních novinek. Tady jsou:
O zvukové zpracování románů Petera Maye se u nás stará vydavatelství OneHotBook. Nejinak je tomu i u thrilleru Ušlechtilá stezka, který si můžete poslechnout v podání Aleše Procházky.

Soubor pěti kratších příběhů Karla Klostermanna vydává pod názvem Mrtví se nevracejí a další povídky Radioservis. Uslyšíte Ivana Trojana, Lukáše Hlavicu, Terezu Bebarovou a další.

Metafora vydává romantický milostný příběh z pera australské autorky T. L Swanové Jednou za život. Posluchači starší 18 let si ho užijí v podání Veroniky Lazorčákové a Matouše Rumla.
 
 

Novinkou je také pokračování oceňované space opery Vzpomínka zvaná Říše Arkady Martineové. Audioknihu Pustina zvaná mír vydává OneHotBook v interpretaci Terezy Dočkalové a Igora Bareše.

Dobrodružný příběh s prvky detektivky, westernu a gotického hororu slibuje Zakliaty kláštor z cyklu Šarkanove poklady Juraje Červenáka. V podání Přemysla Boublíka ho vydávají Artis Omnis a Publixing.
 

V podání Dušana Urbana si můžete poslechnout historickou detektivku Nadi Horákové Brněnské nevěstky z cyklu Mocní a ubozí Markrabství moravského. Vydávají ji Audiotéka a Moba.

Stejný vydavatelský tandem stojí i za audioknižní podobou působivého příběhu inspirovaného skutečnými událostmi Rozbité světy české autorky Markéty Práškové. Čte Claudia Vašeková.

Mladým posluchačům je určena třetí audiokniha ze série Kouzelný atlas Putování časem Veroniky Válkové. Příběh Terezínské ghetto s podtitulem Tajemný vlak do neznáma čte Jitka Ježková.
 

Noirový krimi román ve stylu amerických detektivek 50. let připravilo Ova Audio. Jmenuje se Věřte mi, napsal ho Rostislav Kafka a vy si ho můžete poslechnout v interpretaci Reného Šmotka.

Tympanum vydává svižnou detektivku Martina Stručovského Zavátá sněhem. Patří do série s Matějem Mlynářem, odehrává se v Jindřichově Hradci a číst vám ji bude Martin Preiss.

Tyto i další audioknihy pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy novinek pro vás chystáme v naposlech.cz.