Zpět

Novinky zejména pro milovníky napětí | Nové audioknihy 14/2023

zpráva, , 09.04.2023
Audioknižních novinek se tentokrát urodilo, tak se zbytečně nezdržujme a pojďme na ty nejzajímavější.
Nové audioknihy uplynulého týdne tentokrát osloví zejména milovníky napětí.

Ty, kteří mají rádi dobré detektivky, jistě potěší Vlastní životopis Agathy Christie. Více než 29hodinovou audioknihu vydává OneHotBook v interpretaci Aleny Vránové.

Témbr připravil románový debut Lucie Huškové Símka o touze po lásce rodiče a odhodlání jí dosáhnout, ať to stojí cokoliv. Číst vám ho bude Veronika Lazorčáková.

Příběh hluchoslepé Američanky, která tmu a ticho proměnila v nesmrtelnost, napsala Jindra Jarošová. Audioknihu Via lucis vydává v podání Andrey Elsnerové Ascolto.

Jedna zatracená pohroma za druhou je první ze série knih o cestování v čase britské autorky Jodi Taylorové. Ve zvukové podobě ji v interpretaci Terezy Dočkalové vydal Témbr.
 

Tympanum rozšířilo řadu historických detektivek Juraje Červenáka s kapitánem Steinem a notářem Barbaričem. Ďábel v zrcadle je chronologicky čtvrtým svazkem. Čte ho Marek Holý.

Stejnou cílovku má také další novinka, Suďte spravedlivě. Detektivce ze středověku české autorky Emmy Riedové dalo vydavatelství Témbr podobu vícehlasé četby.

Tentýž vydavatel stojí i za audioknihou s dalším případem novinářky Nory Sandové dánské spisovatelky Lone Theilsové. Stejně jako ty předešlé, i Posedlé dítě čte Tereza Hofová.
 

Českým audioknižním posluchačům se díky vydavatelství Tympanum poprvé představuje dílo americké autorky Nory Robertsové. Do Nebe mé lásky je zavede Anita Krausová.

Český young adult thriller Aleše Novotného Pamatuj na smrt vydává v audioknižní podobě Témbr. Mladí posluchači si ho jistě rádi poslechnou v interpretaci Petra Neskusila.

Audiokniha Alma a svět obrazu je novinkou české spisovatelky Lucie Paulové. Příběh slepé holčičky, která vstoupí do obrazu čte Marie Štípková, vydává Tympanum.
 

Poslouchat je co. Stačí si pořídit vybranou novinku na Audiolibrixu. Aby vám žádná neutekla se staráme v naposlech.cz.