Zpět

Nové audioknižní detektivky, thrillery i fantasy | Nové audioknihy 17/2023

zpráva, , 30.04.2023
Jsou tu nové audioknižní detektivky, thrillery, fantasy a plno dalšího. Pojďme na to:
Témbr vydává s Anitou Krausovou a Martinem Stránským další audioknihu z bestsellerové severské detektivní série Skočný příliv Cilly a Rolfa Börjlindových. Jmenuje se Milosrdný samaritán.

Taky Témbr a taky detektivka. Tentokrát ze staré Vídně roku 1893, kde snad řádí vrah věřící na upíry. Vyšetří to mladý inspektor a podivínský Hrobník. A přečte vám to Otakar Brousek ml.

A na své si přijdou také milovníci detektivní klasiky Agathy Christie. AudioStory vydává Cyankáli v šampaňském. Nepil bych to sice, ale s poslechem bych neváhal. Čte Jan Šťastný.
 

V audioknize Temná hra Andyho Maslena, kterou vydává Voxi, je čerstvě povýšený inspektor Henry Ford povolán k vyšetřování dvojité vraždy. Jak mu to půjde nám přečte Marek Holý.

OneHotBook vydává zvukovou podobu knihy Zmizím ve tmě, kterou možná znáte také jako dokumentární seriál z produkce HBO. Opravdovou true crime vám bude vyprávět Bohdana Pavlíková.
 

Osobnost prvního českého prezidenta přibližuje v audioknize Václav Havel – mocný bezmocný ve 20. století Martin Vopěnka. Čtou Viktor Dvořák a Tereza Dočkalová, vydává Tympanum.

To také stojí za audioverzí druhého dílu série Taniy del Rio Warren XIII. a šeptající les. Jednička získala Audioknihu roku, uvidíme, co dvojka. Čtou Otakar a Ondřej Brouskovic.
 

Vydavatelství Saga Egmont uvádí audioknihu Domovina, což je první díl trilogie Temný elf ze světa Dungeons & Dragons. Poslech je povinný pro milovníky her na hrdiny i fanoušky Filipa Jančíka.

Je žalářem jeho slepota nebo pochyby? Audioknihu Žalář nejtemnější vydává ve zvuku Čti mi! Klasiku z pera Ivana Olbrachta si můžete poslechnout, vlastně určitě byste měli, v podání Martina Čevory.

Jídlem proti únavě, špatné náladě, mozkové mlze a demenci. Jan Melvil Publishing vydává v interpretaci Aleše Bílíka audioknihu Geniální potraviny a to včetně doplňkových materiálů ke stažení.

Všechny audioknihy koupíte na Audiolibrixu. U příštího přehledu novinek se těší naposlech.cz