Zpět

Duben se loučí s temnými detektivkami i klasikou | Nové audioknihy 17/2024

zpráva, , 28.04.2024
Nové audioknihy 17/2024
Audioknižní duben se s posluchači pozvolna loučí temnými detektivkami i klasikou.
Cosmopolis natočil s Martinem Stránským už osmý případ šéfinspektorky Eriky Fosterové. V audioknize Anděl smrti Roberta Bryndzy uslyšíme, jak daleko jsou mocní ochotni zajít, aby ochránili své vlastní zájmy.

OneHotBook vydává druhý díl krimisérie s takřka geniálním, avšak občas nesnesitelným psychologem Sebastianem Bergmanem. Audioknihu Učedník Michaela Hjortha a Hanse Rosenfeldta čte Aleš Procházka.

Podruhé se setkáme také s šéfinspektorem Robertem Kettem anglického spisovatele Alexe Smithe. Alespoň v audioknižní detektivce Zlý pes, kterou v interpretaci Martina Stránského vydává Kanopa.

Čtyřkou pokračuje fantasy série Roberta Jordana Kolo času, kterou vydává OneHotBook. Audioknihu Stín se šíří čte čerstvý držitel ocenění za celoživotní přínos v oboru mluveného slova Pavel Soukup.
 

A pokračuje i další legenda. Voxi připravilo zvukovou podobu páté knihy ze světa Eragona a Dračích jezdců Christophera Paoliniho. Audiokniha Murtagh vychází v podání… opět Martina Stránského.

Nakladatelství Tebenas natočilo s Bárou Munzarovou vzpomínky na dětství v Československu 50. let Olgy Sozanské Poslední prvotina. Objevná a vtipná audiokniha pro každého, kdo tu dobu nezažil.
 

Publixing vydává ve slovenském překladu román Romaina Rollanda Peter a Lucia. Jemný příběh lásky dvou mladých lidí na pozadí první světové války si můžete poslechnout v interpretaci Milo Kráľa.

Malé posluchače a jejich rodiče potěší jistě Zelené báje Petra Maděry. Originální pohádky s ekologickým podtextem vydává Supraphon v podání Kristýny Jedličkové a Kryštofa Krhovjáka.
 

Tympanum připravilo audiopodobu vlastní biografie nejvýznamnějšího vynálezce všech dob Nikoly Tesly Můj životopis a mé vynálezy. Pohled do magické mysli génia upřeme spolu se Zbyškem Horákem.

Naordinujte si týdenní kurz lásky od vztahových expertů Johna a Julie Schwartz Gottmanových. Jan Melvil Publishing vydává v podání Kateřiny Mendlové Jírů a Borka Kapitančika Vitamín L.

Tuto i další audioknižní novinky pořídíte na Audiolibrixu. Jejich přehledy chystáme v naposlech.cz