Zpět

Nové audioknihy pro děti i fanoušky thrillerů | Nové audioknihy 18/2024

zpráva, , 05.05.2024
Nové audioknihy 18/2024
Nové audioknihy tentokrát potěší děti, fanoušky thrillerů, hororu… i všechny ostatní.
Hned dvě nové audioknihy připravilo pro mladé posluchače vydavatelství Tympanum. Nejprve je to četba dobrodružného románu Karla Maye Syn lovce medvědů, kterou svěřilo Pavlu Soukupovi…

… a pak také třetí díl série Warren XIII. mexické autorky Taniy del Rio, ve kterém chodící hotel vyráží na moře. Prokleté třináctiny nám budou opět číst otec a syn, tedy Otakar a Ondřej Brouskovi.

OneHotBook natočilo druhý díl podmanivé kriminální série s Willem Trentem americké spisovatelky Karin Slaughter. Jmenuje se Nic nebude jako dřív a vy si ho můžete poslechnout v podání Jana Holíka.
 

Ještě před vydáním českého překladu knihy vychází u Témbru zvuková podoba nového románu královny rodinných psychothrillerů Shari Lapeny. Všude samí lháři čtou Martina Hudečková a Libor Hruška.

Audiotéka a Bookmedia vydávají ve zvuku osmý díl série Sigma Force velmi plodného amerického autora Jamese Rollinse. Rodokmen smrti čte, jak už jsme si v případě této řady zvykli, Jiří Schwarz.
 

Znovu Audiotéka, tentokrát ovšem ve spolupráci s N media, vydává ve vícehlasé interpretaci rozhovory Renaty Kalenské s transplantačním chirurgem Jiřím Froňkem a jeho pacienty Orgány nepatří do nebe.

Jen pár týdnů po rozhlasové premiéře vydávají Radioservis a Témbr četbu z knihy Pavlíny Křivánkové Chalupa. Slyšet ji můžeme v podání Terezy Dočkalové, Apoleny Veldové a Aleše Procházky.

Tam, kde skončil epilog bestselleru Námi to končí americké autorky romantických příběhů Colleen Hooverové, pokračuje kniha Námi to začíná. Čtou ji Dana Černá a Lukáš Hlavica, vydává Témbr.
 

Ten stojí také za novinkou ze série Žatva smrti Neala Shustermana, který spolu s jinými autory sepsal několik dalších příběhů ze života smrtek. Audioknihu Kosení čtou Jana Stryková a Vasil Fridrich.

Nakladatelství Čti mi! připravilo pro posluchače antologii českého hororu Smečka. Povídky tuzemských autorů mají společné psí téma a ve zvukové podobě i stejného interpreta – Libora Böhma.

To je pro tentokrát vše. Přehledy nových audioknih pro vás chystáme v naposlech.cz.