Zpět

Farářka Kopecká a cestovatel Zibura mají novinky pro uši i duši | Nové audioknihy 2/2024

zpráva, , 14.01.2024
Co si pro nás připravili audioknižní vydavatelé v druhém týdnu nového roku?
O životě farářky už jste slyšeli. Teď se připravte na cestu do jejího nitra. Voxi s Klárou Oltovou a Tomášem Novotným natočilo Zpověď farářky Martiny Viktorie Kopecké. S úvodem v autorské interpretaci.

Stejný vydavatel také rozšířil audioknižní řadu cestopisů Ladislava Zibury, který podnikl pětitýdenní pouť s tisíciletou tradicí. O tom, že Všechny cesty vedou do Santiaga čte Martin Písařík.

Témbr připravil pro audioknižní posluchače zvukové zpracování dalšího románu americké spisovatelky Colleen Hooverové. Vzpomínky na něj si můžete poslechnout v podání Anny Fixové a Marka Holého.
 

Nakladatelství Kanopa vydává v interpretaci Valérie Zawadské fiktivní příběh postavený na skutečných osudech a událostech válečného Německa Ochutnávačka amerického autora V. S. Alexandera.

Pokud jste slyšeli první díl historické série Strážci z Landštejna Martina Nesměráka, nenechte si ujít jeho pokračování. Audioknihu V obležení vydává Moba a Audiotéka v podání Petra Neskusila.

OneHotBook připravilo volné pokračování Klubu divných dětí Petry Soukupové. Novinka se jmenuje Divné děti a smutná kočka a vy si ji můžete poslechnout ve svěžím podání pětice mladých interpretů.
 

A pokračování se dočkaly také Kroniky Nezmapovaných království skotské autorky knih pro děti Abi Elphinstoneové. Témbr v podání Davida Novotného uvádí audioknihu Dvojčata a kapradí.

Další novinka v našem přehledu bude pro mnohé velká neznámá. Posuďte sami – autor: Lori Bella, interpret Andrea Guastella. Celé je to slovensky a jmenuje se to Dievča z vianočného obrazu.
 

Ale vždyť každý z nás má v sobě potenciál stát se Mistrem. To alespoň tvrdí americký autor Robert Green jehož audioknihu Mistrovství právě vydává Audiolibrix a čte Zdeněk Junák, aniž by se zadýchal.

Možná si totiž poslechl audioknihu tvůrců projektu 5 pilířů zdraví Rostislava Václavka a Petry Macháčkové Změň svůj dech a začnou se dít věci. O tom, co vše dýchání ovlivňuje čte Mário Kubec. Vydává Voxi.

Novinky kupujte na Audiolibrixu. A čtěte o nich na naposlech.cz