Zpět

Agatha Christie, Princ Harry nebo nový Viewegh | Nové audioknihy 23/2023

zpráva, , 11.06.2023
Víte, co mají společného Agatha Christie, Princ Harry a Michal Viewegh? Nové audioknihy!
Radioservis vydává rozhlasovou dramatizaci případu Tommyho a Pentličky z pera Agathy Christie. V hlavních rolí detektivky N či M? uslyšíte Roberta Jaškówa a Miroslavu Pleštilovou.

OneHotBook připravilo zvukovou podobu syrové noirové gangsterky s vůní krve a benzínu Asfaltová pustina. Oceňovanou knihu amerického autora S. A. Cosbyho čte Jan Teplý ml.

Nakladatelství Práh vydává audioautobiografii Prince Harryho Náhradník. S jeho životní cestou, popsanou se syrovou, neochvějnou upřímností, vás seznámí Daniel Krejčík.
 

Fanoušky fantasy jistě potěší vydání prvního svazku série Zlomená země Nory Keity Jemisinové. Audioknihu Páté roční období čtou Anna Fixová a Ondřej Rychlý, vydává OneHotBook.

Vydavatelství Jota připravilo audioknihu Dívka, která utekla z Osvětimi. Román americké autorky Ellie Midwoodové na motivy skutečného příběhu Maly Zimetbaumové čte Vladimír Hauser.
 

 
Témbr vydává audioknihu Rodiny a rodinky. Deset povídek současných českých autorů na téma rodina a příbuzní čtou Jiří Ployhar, Libor Hruška, Jitka Ježková a Pavla Gajdošíková.

Stejný vydavatel natočil také četbu zatím posledního románu Michala Viewegha Malý Gatsby a Carmen z Chodoriva. Poslechnout si ji můžete v interpretaci Libora Hrušky.

Tympanum vydává Miss Dior. Příběh výjimečného života Catherine Dior, jež byla múzou svého bratra Christiana i statečnou členkou francouzského odboje čte Martina Hudečková.
 

Čti mi! vydává Hladový národ – fantastický román české autorky Venduly Brunhoferové z alternativní historie druhé světové války. Do roku 1943 vás zavede Vojtěch Hamerský.

Jitka Molavcová přečetla další dva příběhy pohádkového Medovníčka Jana Lebedy. Audioknihu S Medovníčkem do pohádky a Medovníčkova dobrodružství vydává Témbr.

Všechny audioknihy koupíte na Audiolibrixu. Novinkové přehledy pro vás připravuje naposlech.cz