Zpět

Exkluzivní premiéra Dominika Dána a další žhavé novinky | Nové audioknihy 24/2023

zpráva, , 18.06.2023
Těšili jste se na ně a tady jsou! Nové audioknihy.
Začneme jednou exkluzivitou. Publixing vydal zvukovou verzi nové detektivky Dominika Dána Reminiscencie a to ještě před tím, než se na pultech objeví knižní podoba. Čte Martin Mňahončák.

Vychází také Andělíčkářka švédské autorky Camilly Läckberg. „Cože!,“ voláte. „Tu jsme přece už dávno slyšeli.“ Poslechněte si ji znovu, říkám já. Saga Egmont ji nově vydává v interpretaci Dany Černé.

Ostatně před lety jste mohli slyšet i audioknihu Muž se psem Zdeňka Jirotky. I ta ale teď vychází v novém provedení. Humornou parodii na detektivní román čte Jaromír Dulava a vydává Tympanum.
 
Hned tři detektivní povídky Jana Frány z trampského prostředí připravilo pro posluchače audioknih Čti mi! V podání Milana Šmída uslyšíte Případ zatoulanýho rybáře, Red Rocks a Madonu.
 

Témbr vydává Všechny barvy duhy. Jedenáct young adult povídek českých autorů o odvaze, přátelství, prvních láskách i síle a odhodlání být skutečně sám sebou čtou Suchá, Dočkalová, Köhler a Skácelová.

Především posluchačům od 12 let je určena audiokniha Evy Dolejšové Parkourista. Morální boj, vina a zrada – to vše je dospívající chlapec nucen řešit. Čte Matouš Ruml, vydává Témbr.
 

Mělo jít o pohodovou vyjížďku. Pak se ale objevila mlha… Voxi vydává v interpretaci Kláry Jandové zvukovou podobu knižní novinky české autorky Kateřiny Karolové Jiné místo.

Novinářku Noru Sandovou můžete znát z knih Lone Theilsové Dívky z trajektu či Žena, po které se slehla zem. Témbr nyní vydává v podání Terezy Hofové novou audioknihu Mlčet jako hrob.
 

Supraphon připravil s Radúzem Máchou nové nastudování četby románu Gustava Meyrinka Golem. Nechte se uchvátit magickým příběhem z pražského židovského města roku 1890.

A na závěr ještě potěšíme všechny slovenské milovníky klasické fantasy. Slovart a 582 vydávají v interpretaci Dušana Cinkoty audioknihu J. R. R. Tolkiena Hobit alebo cesta tam a späť.

Nádherné zážitky s audioknižními novinkami vám přeje naposlech.cz