Zpět

Karel Gott, Andrew Mayne a další novinky | Nové audioknihy 25/2023

zpráva, , 25.06.2023
Nové audioknihy začínajícího léta přinášejí pro každého něco. Pojďte se přesvědčit:
Začneme pozoruhodnou novinkou z produkce vydavatelství OneHotBook. To připravilo audiohru amerického dramatika Jeffa Barona Návštěvy u pana Greena. Hrají Viktor Preiss a Ivan Lupták.

Témbr vydává už třetí audioknižní případ vyšetřovatelky Sloan McPhersonové z pera iluzionisty a spisovatele Andrewa Mayna. Námořní bouře k vám dorazí v podání Barbory Kodetové.

Zejména v letních dnech bude potřeba myslet i na zásobování dětských posluchačů. OneHotBook nahrálo s Janem Zadražilem, vůbec poprvé nekráceně, knihu Vojtěcha Steklače Bořík & spol.
 

Vasil Fridrich, Jana Plodková, Jan Cina a autor Pavel Klusák přečetli Magnesií Literou oceněnou knihu Gott: Československý příběh. Demystifikující portrét božského Karla vydává OneHotBook.

Do temnoty posluchače zavede audiokniha Pavla Stehlíka, kterou vydává Walker & Volf. Zpověď českého vojáka v Afghánistánu si můžete poslechnout v působivé interpretaci Otakara Brouska ml.
 

Jonathan Livingston vydává ve zvuku příběh kurdského chlapce, který se chtěl stát lékařem. A stal se jím. Jmenuje se Jakub Nabi a jeho autobiografický román Moga čte František Kreuzmann.

Tři vraždy, tři kontinenty, jeden děsivý detail. Audiotéka a Bookmedia vydávají další audioknihu ze série Sigma Force Jamese Rollinse. Klíč soudného dne vám bude číst Jiří Schwarz.
 

Nejvýraznější autor české hororové scény Jan Hlubek přichází se slasherovým románem, v němž se mísí krev, křik a bolest. Jeho Les vychází s fakt strašidelnou obálkou u Tympana v podání Gustava Haška.

Vydechnout vás nenechá ani Dítě tmy. Hororový román Miroslava Pecha vychází ve zvuku u OVA Audio. Do temné atmosféry „devadesátek“ na české periferii vás vtáhne Josef Trojan.

Co když vám někdo prozradí, že vás čeká strašlivý osud? Rybka Publishers vydává zvukovou podobu knihy Laurenta Gounella Den, kdy jsem se naučil žít. Čte ji Martin Preiss.

Tyto i další audioknihy nakoupíte raz dva na Audiolibrixu. Přehledy novinek pro vás chystáme v naposlech.cz