Zpět

Nové audioknihy mají Dominik Dán, Stephen King i Agatha Christie | Nové audioknihy 45/2023

zpráva, , 12.11.2023
Nové audioknihy tentokrát mají Dominik Dán, Stephen King i Agatha Christie.
A také Filip Rožek, což je autor oblíbeného dobrodružného příběhu pejska Gumpa. Radioservis teď uvádí jeho pokračování Gump: Jsme dvojka. Stejně jako jedničku, čte Ivan Trojan.

A psíček je i v dalším příběhu. Stephen King přečetl spoustu děsivých pohádek – a nakonec napsal svou vlastní. Novou audioknihu krále hororu Pohádka čte Matouš Ruml, vydává OneHotBook.

Publixing rozšiřuje českou řadu detektivek Dominika Dána o další kousek. Příběh audioknihy Bestie se odehrává v době po amnestii v roce 1990. A jak jsme si už u této série zvykli, čte ho Martin Stránský.
 

A vlastně do stejné doby, ale v alternativní realitě, zavede posluchače novinka Leoše Kyši Sudetenland, inspirovaná skutečnými místy a osudy. Vydává Dobrovský, čte Otakar Brousek ml.

Jeho hlas uslyšíme spolu s Růženou Merunkovou i v dalším případu slečny Marplové z pera Agathy Christie. Co má společného antická bohyně pomsty Nemesis a poklidný anglický venkov? Vydává Voxi.

Václav Knop pokračuje ve čtení případů Sherlocka Holmese, tentokrát ovšem od jiných autorů než je Arthur Conan Doyle. Audioknihu Sherlock Holmes a Rudá věž napsal Mark A. Latham, vydává Kanopa.
 

Závěj je temný katastrofický thriller od britské autorky C. J. Tudor. To je ta s Kříďákem a Těmi druhými. Novinku čtou Zuzana Slavíková, Jitka Ježková a Vasil Fridrich, vydává Témbr.

Nakladatelství Tebenas nahrálo další, už třetí díl špionážní tetralogie Když se kruh uzavřel plzeňského spisovatele a muzikanta Kamila Pešťáka. Martin Stránský čte Co se do vás vejde.

Trochu autobiografie, trochu reportáž, trochu poezie a trochu dokument – to jsou Těžký prachy. Novou audioknihu českého autora Jana Nováka vydává v podání Marka Vašuta Ascolto.
 

Legenda české rockové scény, zpěvák, hudebník, skladatel a frontman kapely Olympic Petr Janda napsal a pro audioknižní posluchače přečetl svou autobiografii. Dávno plus vydává Supraphon.

I tentokrát je na Audiolibrixu z čeho vybírat. Tipy na nové audioknihy připravuje naposlech.cz