Zpět

Agent JFK, Tomáš Etzler a Dominik Dán chtějí, abyste je slyšeli | Nové audioknihy 49/2023

zpráva, , 10.12.2023
Agent JFK, Tomáš Etzler a Dominik Dán chtějí, abyste je slyšeli! Představujeme nové audioknihy.
Vydavatelství OneHotBook připravilo další kousek z kultovní sci-fi série Isaaca Asimova. V pořadí třetí, názvem však Druhá Nadace se stejně jako předchozí díly dostává k vašim uším v interpretaci Martina Myšičky.

Pro fanoušky fantastiky připravili novinku také Wolker & Volf, kteří v podání Luboše Ondráčka odstartovali českou sérii Agent JFK. Její první příběh Pašerák napsal Miroslav Žamboch.

Možná se zdá, že je to Konečne normálna vražda, ale u Dominika Dána jeden nikdy neví. Nakladatelství Publixing vydalo novinku ze série Deník dobrého detektiva v podání Martina Mňahončáka.
 

Václav Knop nahrál pro své vydavatelství Kanopa druhý díl ze série nedoylovských příběhů nejslavnějšího detektiva všech dob. Případ Sherlock Holmes a Boží dech napsal Guy Adams.

Voxi vydává druhý díl detektivní série švédské autorky Kristiny Ohlssonové s postavou někdejšího finančníka a nyní vetešníka Augusta Strindberga. Ledoborec čtou Igor Bareš a Lucie Juřičková.

A pokračuje i řada romantických románů Anne Jacobsové, kterou v podání Pavla Soukupa vydává Témbr. Panský dům a jeho dědictví byl původně zamýšlen jako závěrný díl trilogie, ale… však to znáte.
 

Stejný vydavatel, tedy Témbr, stojí za zvukovou podobou nejnovějšího románu Iana McEwana. Hodiny – intimní i univerzální příběh o lásce, lítosti a neklidném hledání odpovědí – čte Gustav Hašek.

A ještě jedna novinka z produkce Témbru: pokud vás zaujal komediální televizní seriál Agrometal, zkuste i jeho audioknižní podobu. Napsal ji Rudolf Hrušínský nejml., čte Jaroslav Plesl.
 

Vydavatelství OneHotBook připravilo pokračování dětské knížky Kluk jménem Vánoce britského autora Matta Haiga. Audioknihu Holka, která zachránila Vánoce, čte Ondřej Havlík vulgo Endru.

A na závěr dnešního přehledu představujeme ještě jednu novinku. Audioknihu reportéra Tomáše Etzlera Novinářem v Číně 2 s podtitulem Nezešílet! čte autorův bratr Miroslav, vydává Voxi.

Audioknižní vánoční dárky koupíte na Audiolibrixu. O novinkách se dozvíte vždy na naposlech.cz