Zpět

Dáte si do uší Simenona, Červenáka nebo Kotletu? | Nové audioknihy 05/2024

zpráva, , 04.02.2024
Jsou tu audioknižní novinky. Dáte si do uší Simenona, Červenáka nebo Kotletu?
Právě posledně jmenovaný, tedy František Kotleta, se vrací ke svým kořenům. Černá smečka je zběsilá jízda plná démonů, drsných hlášek, sexu a nekončící akce. Čte Marek Holý, vydává Fobos.

To slovenský autor Juraj Červenák propojuje ve své nové audioknize Brána Irkally fantasy s historií. Druhé temné dobrodružství kapitána Kornela Báthoryho vydává Tympanum, čte Ernesto Čekan.

Nakladatelství Walker & Volf představuje hned dva legendární hrdiny české fantasy v jediné audioknize! Koniáš a Bakly – Mrtví muži Miroslava Žambocha vycházejí jako četba v interpretaci Zdeňka Velena.

Mrtvola hned po ránu. V šatní skříňce. Jak skandální – a jak americké! OneHotBook přináší už třináctou audioknihu s komisařem Maigretem v podání Jana Vlasáka, Vražda v hotelu Majestic.
 

Kanopa vydává další psychothriller Ellison Cooperové s neurovědkyní Sayer Altairovou. Co se stalo se zmizelými středoškoláky ze školního autobusu? Prozradí Andrea Elsnerová v audioknize Až na kost.

Vydavatelství OneHotBook nahrálo s Igorem Barešem původní antologii krátkých textů Jaroslava Havlíčka Zavražděný sen a jiné povídky. Milostné, realistické, fantastické i detektivní.
 

Vlaštovčí kopec je syrovým i dojemným románem Donny Everhartové z prostředí terpentýnářských pracovních táborů Ameriky 30. let. V audiu ho vydává nakladatelství Jota v podání Šárky Šildové.

Audioknihu s životním příběhem Hany Zagorové …dřív než to zapomenu vydává Supraphon v interpretaci herečky Vlasty Peterkové. O rodině, dětství, tvorbě, přátelích, kolezích i fanoušcích.
 

Tympanum připravilo další audioknihu Davida Walliamse v interpretaci Jiřího Lábuse. Zapomeňte na roztomilé čumáčky a sametovou hebkost kožíšků – přicházejí Nejhorší mazlíčci na světě.

Kniha Františka Gela Louis Pasteur: Přemožitel neviditelných dravců vyšla poprvé už v roce 1959, ale nedávno se dočkala nového vydání. Nyní u Tympana vychází audiokniha v podání Zbyška Horáka.

Přehledy nových audioknihy pro vás pravidelně chystá redakce naposlech.cz.