Zpět

Předvánoční nadílka nejen detektivek a thrillerů | Nové audioknihy 50/2023

zpráva, , 17.12.2023
Jsme tu s předvánoční audioknižní nadílkou nejen detektivek a thrillerů. Ale i sci-fi.
OneHotBook připravilo další kousek ze série Expanze autorského tandemu James S. A. Corey. Druhý díl Kalibanova válka čtou Ondřej Rychlý, Klára Suchá, Eva Salzmannová, Marie Štípková a Martin Pechlát.

Stejný vydavatel připravil v interpretaci Jana Kolaříka bilanční audioknihu frontmana kapely U2 Bona. Vychází pozoruhodná biografie člověka, jenž umí pohnout lidským srdcem, Surrender: 40 písní, jeden příběh.

Už po dvanácté představují Audiotéka a Bookmedia českým posluchačům detektiva Roberta Huntera. Jak je zvykem, také v nové detektivce Chrise Cartera Genesis uslyšíme hlas Jakuba Saice.

Jste připraveni ponořit se do mysli sériového vraha? Pak si poslechněte novinku z produkce nakladatelství Kanopa, audioknihu Pohřbení. Thriller americké autorky Ellison Cooperové čte Andrea Elsnerová.
 

Také vydavatelství Voxi připravilo napínavý poslech. Faktor Omega Steva Berryho je akčním thrillerem balancujícím na ostří skutečné historie, a vy si ho můžete poslechnout v podání Luboše Ondráčka.

Publixing a Slovart společně vydávají novinkový, už devátý svazek, pokud to tak jde u audioknihy říct, série Juraje Červenáka se Steinem a Barbaričem. S případem Lovec čertov vás seznámí Marek Geišberg.

A nakonec… Ne ne, ještě ne. Nakonec přijde smrt je detektivka Agathy Christie zasazená do starověkého Egypta 2000 let před naším letopočtem. Svěží příběh s překvapivým rozuzlením vypráví Klára Oltová.


Jakkoliv to může znít divně, poslechnout si můžete Oko Bernarda Miniera. Totiž novou detektivku z jeho bestsellerové série s Martinem Servazem, kterou audioknižně vydává Voxi. Čte ji František Kreuzmann.

Tentýž vydavatel připravil také četbu debutového románu Na kopci, dnes již etablovaného detektivkáře Jiřího Březiny. Samotným autorem po deseti letech od vydání upravenou prvotinu čte Marek Holý.
 

Českým audioknižním posluchačům se poprvé představuje irská autorka knih pro ženy Faith Hoganová. OneHotBook vydává v interpretaci Vilmy Cibulkové její román Dámský klub půlnočního plavání.

Nenechávejte všechno na ježíškovi a nakupujte na Audiolibrixu. A sledujte naposlech.cz.