Zpět

Novinky do uší pro sváteční dny | Nové audioknihy 51/2023

zpráva, , 24.12.2023
I pro sváteční dny připravili audioknižní vydavatelé spoustu zajímavých novinek. Tady jsou:
Magický příběh Juraje Jakubiska o cestě za štěstím a láskou Perinbaba dostává audioknižní podobu. Pohádku na motivy bratří Grimmů vydává v interpretaci Pavla Soukupa Transmedialist.

V rámci mnohojazyčného projektu k 80. výročí od prvního vydání novely Antoina de Saint-Exupéryho Malý princ vychází tato v podání Oldřicha Kaisera a Lucie Vondráčkové u Audiofairytellers.

Albatros pokračuje ve vydávání audioknižních zpracování dobrodružných románů Jaroslava Foglara. Tentokrát přišla řada na Strach nad Bobří řekou, který si můžete poslechnout v podání Martina Zahálky.
 
OneHotBook otevírá novou epickou fantasy ságu Krvopřísežní, zasazenou v severském světě mýtů, magie a odplaty. Román Stín bohů Johna Gwynna čtou Klára Cibulková, Anna Fixová a Jan Teplý.
 

Audiotéka spolu s Nakladatelstvím Epocha vydávají v edici Jiné světy četbu science fiction románu české autorky Zuzany Strachotové Vypůjčený čas. Poslechnout si ho můžete v podání Pavla Soukupa.

Jiří Walker Procházka převedl do knižní podoby filmové drama režiséra Matěje Chlupáčka a scenáristy Mira Šifry Úsvit. Příběh inspirovaný skutečnou historií intersex lidí ve 30. letech čte Anita Krausová, vydává Témbr.
 

Vydavatelství OneHotBook uzavírá románem Neklidný muž detektivní sérii Henninga Mankella s komisařem Wallanderem. Devět let nám ji svým hlasem zprostředkovával Jiří Vyorálek.

Jeho kolegyně Jana Stryková nás seznámí s dalším případem policejního inspektora Josefa Bergmana. Voxi doplňuje audioknihou Zlodějka příběhů další mezeru v detektivní sérii Michaely Klevisové.
 

Tympanum v edici zajímavých a unikátních příběhů Perlorodka představuje audioknihu Grófka české autorky žijící ve Francii Lenky Horňákové-Civade. Román plný tajemství čte Martina Hudečková.

Po stopách politické kariéry Roberta Fica se vydává slovenský novinář a komentátor Peter Bárdy. Audioknihu Fico: Posadnutý mocou vydávají Publixing a Ringier Slovakia Media v podání Otty Culky.

Všechny tyto i další audioknihy koupíte na Audiolibrixu. Hezké prožití vánočních svátků vám přeje naposlech.cz.