Zpět

Hvězdami nabité audioknižní novinky | Nové audioknihy 06/2024

zpráva, , 11.02.2024
Nové audioknihy 6/2024

Aktuální audioknižní novinky jsou nabité hvězdami. Schválně, kolik jich napočítáte.

Nakladatelství Publixing nahrálo s Martinem Mňahončákem další případ z Deníku dobrého detektiva Dominika Dána. Audiokniha Studňa nás zavede do roku 2003 a nebude to zrovna hezký pohled.

OneHotBook vydává funglnovinku Petera Maye Zimní hrob. Mrazivý thriller, odehrávající se v autorově rodném Skotsku, ovšem v děsivě pravděpodobné budoucnosti roku 2051, čte Daniel Bambas.

Sarkastický agent císaře Vespasiana Didius Falco pátrá v audioknize Bronzové stíny po spiklencích. Tympanum vydává druhý díl historické detektivní série anglické autorky Lindsey Davisové.
 

Vyšetřování zločinu můžeme sledovat také v historické detektivce Jaromíra Jindry Karel IV. – Stíny minulosti. Audioknihu v interpretaci Radka Valenty a Sofie Streitové vydává Témbr.

Stejný vydavatel nahrál se Simonou Postlerovou a Janem Šťastným román Hany Whitton
Císařova hvězda – Rudolf II., v němž poznáme vášnivý příběh Rudolfovy životní lásky Kateřiny Stradové.

Nikdo vás nepřijde zachránit, máte jen sami sebe. Dobrá zpráva je, že nic víc nepotřebujete. 7 zásad pro život nabízí audiokniha Arnolda Schwarzeneggera Buď užitečný. Čte ji Pavel Soukup, vydává Voxi.
 

Zvukovou podobu beletrizovaného životopisu ikonické módní návrhářky Coco Chanel vydává Témbr. Knihu německé autorky Michelle Marly Mademoiselle Coco a vůně lásky čte Jitka Moučková.

Voxi vydává fiktivní detektivku s romantickou zápletkou postavenou na historických událostech Národní opruzení Karolíny Zoe Meixnerové, kterou možná znáte jako cojezoe_. Audioknihu čte Dalibor Buš.
 

Radioservis představuje u příležitosti 100. výročí narození Jiřího Šlitra audioknihu Půlnoční párty S+Š. Dosud nevydané nahrávky rozhlasového programu písniček, vyprávění a her z podzimu 1968.

V knize Psychosomatická prvouka ukazuje Radkin Honzák, jak důležité jsou pro léčení nemocí faktory sociální a psychologické. Audioknihu o vztahu těla a duše čte Zbyšek Horák, vydává Voxi.

Audioknižní novinky koupíte na Audiolibrixu. Píšeme o nich na naposlech.cz.