Zpět

Nové audioknihy můžete poslouchat kdykoliv

zpráva, , 22.08.2021
Už máte po dovolené, nebo se teprve chystáte? Vlastně, co se ptám – nové audioknihy můžete poslouchat kdykoliv.
Čtenáře Vlastimila Vondrušky jistě potěší nové zvukové zpracování jeho detektivky Adventní kletba z cyklu Hříšní lidé Království českého. Vydává ji Tympanum v interpretaci Aleše Procházky.

Kniha Jeho Svátosti 14. Dalajlámy, kterou mohou čeští čtenáři znát jako Cestu ke štěstí, vychází nyní u Publixingu a Slovartu ve slovenské interpretaci Michala Ďuriše pod názvem Ako byť šťastný.

Tympanum pokračuje v sérii historických detektivek Juraje Červenáka s kapitánem Steinem a notářem Barbaričem. Tentokrát přišla řada na příběh Anděl v podsvětí, opět v podání Marka Holého.

Sandra Pogodová pokračuje v přehlídce bizarních situací ze své rodiny v knize Buď v pogodě. Ve zvukové podobě ji vydává Cosmopolis v interpretaci samotné autorky a Jana Kanyzy.
 

Křivé ostří je čistokrevná fantasy z pera české spisovatelky píšící pod pseudonymem Martina Darion Antonín. Audioknižní podobu jí vdechl Libor Böhm a vydavatelství Čti mi!

To připravilo i další novinku – audioknihu Marka Cabáka Láska, sex a lajky. Příběh páru influencerů, kteří žijí tak trošku spolu a tak trošku na sociálních sítích, čte Martin Čevora.

Simon Scarrow si se svou sérií z období římské invaze do Británie podmanil už řadu českých posluchačů. Jistě i zásluhou Marka Holého a vydavatelství Bookmedia, které teď vydává audioknihu Legie.

Ve spolupráci s vydavatelstvím Jota připravila Audiotéka zvukovou podobu thrilleru Let duchů Beara Gryllse. Sérii příběhů s bývalým elitním vojákem Willem Jaegerem otvírá Luboš Ondráček.
 

Na fascinující cestu do myšlení psychopatů vás zve audiokniha Moudrost psychopatů britského psychologa Kevina Duttona. Vydává ji Tympanum v interpretaci Miroslava Černého.

Vydavatelství Ova Audio připravilo zvukovou podobu jedné z nejlépe hodnocených českých krimi současnosti. Audioknihu Poslední nadechnutí Václava Křivance čte Ondřej Brett.

Nový román Petra Stančíka Pravomil aneb Ohlušující promlčení, inspirovaný skutečným příběhem válečného hrdiny, vychází v podání Pavla Baťka, Jana Vlasáka a Jitky Ježkové u OneHotBook.
 

Dramatický román Jeffreyho Archera Synové štěstěny je příběhem dvou mužů, dvojčat, kteří od narození vyrůstali odděleně a přesto se jejich životy zkřížily. Čte Václav Knop, vydává Saga Egmont.

Prvotina Kingsleyho Amise Šťastný Jim rozšířila řadu zvukových zpracování klasických literárních děl vydavatelství Tympanum. Poslechneme si ho v podání Radka Valenty.

Novinka Františka Kotlety Underground: Revoluce nás znovu zavede do Praha City a k detektivu Petru Vachtenovi. Vydává ji Nakladatelství Epocha s Audiotékou v interpretaci Petra Buriana.

Román Hanse Watzlika Weberova romantická cesta vyšel už v roce 1944 ve Vilímkově vydavatelství. Nyní ho můžete slyšet ve zvukovém provedení pro devět hlasů včele s Alešem Procházkou.

Životní příběh jedné z nejslavnějších hereček Holywoodu, Demi Moore, nese název Život naruby a podtitul Můj skutečný příběh. Českým audioknižním posluchačům ho přečte Tereza Dočkalová.
 

Všechny tyto a další audioknihy koupíte hned a bez čekání na Audiolibix.cz. Jejich přehledy pro vás chystá redakce naposlech.cz