Zpět

Porotce, ten tvrdej chleba má!

zpráva, , 27.03.2015
V porotě druhého ročníku ceny Audiokniha roku je letos osmnáct členů. Jsou to lidé, kteří se mluvenému slovu věnují profesně i zájmově a kteří mají přehled v české audioknižní produkci. Jejich úkolem je zhodnocení všech padesáti osmi přihlášených audioknih, což mimochodem představuje poslech asi 422 hodin nahrávek. Vrcholem jejich snažení je vyplnění hlasovacího formuláře v němž přidělí body třem nejlepším audioknihám v každé kategorii.
Pro všechny, kteří byste si chtěli vyzkoušet tento důležitý úkol, jsme připravili kopii oficiálního hlasovacího formuláře. I nečlenové poroty mají tak možnost vyjádřit své sympatie jednotlivým audioknihám v šesti kategoriích. Zároveň ale zdůrazňujeme, že jde pouze o hru, která nemá na výsledky hlasování jakýkoliv vliv. Opakuji: hlasování prostřednictvím níže umístěného formuláře nemá žádný vliv na výsledky ceny Audiokniha roku 2014.

Jestliže opravdu chcete přispět k vítězství vaší oblíbené audioknihy, můžete tak učinit na stránkách audiokniharoku.cz, kde lze hlasovat v kategorii Cena posluchačů. Kolegy porotce naopak prosím, aby tento formulář nepoužívali pro své oficiální hlasování :)

Vyhlášení vítězů ceny Audiokniha roku 2014 proběhne 15. května na veletrhu Svět knihy Praha, kam vás srdečně zveme. Možná si svá ocenění odnesou zrovna audioknihy, které se líbí vám.