Zpět

Přihlašování do ceny Audiokniha roku 2023 spuštěno!

zpráva, , 04.12.2023
Audiokniha roku 2023
Velcí i malí vydavatelé a nakladatelé, stejně jako jednotlivci, kteří přispěli na audioknižní trh v roce 2023 jednou či více nahrávkami, mohou od dnešního dne podávat přihlášky do nadcházejícího ročníku ankety Audiokniha roku. Čas na to mají až do 20. prosince 2023.
Vydali jste letos audioknihu, o které by podle vás mělo být slyšet? Pak ji můžete přihlásit do ankety Audiokniha roku 2023, kterou jako již tradičně pořádá Asociace vydavatelů audioknih (AVA). Jak na to? Poradíme vám!

1. Registrujte se v registračním formuláři Audioknihy roku pro přihlašování titulů do ankety ZDE 

Pro přihlášení titulů do ankety je nutné, abyste byli jako vydavatel zaregistrováni také u Audiolibrixu, letošního centrálního poskytovatele nahrávek pro odbornou porotu. Pokud název vašeho vydavatelství během registrace nenajdete v kolonce "Vydavatelství pod které patříte" a nejste v distribuci společnosti Audiolibrix, prosím kontaktujte content@audiolibrix.com a dohodněte se na zařazení audioknihy do seznamu pro odbornou porotu hodnotící přihlášené tituly do Audioknihy roku, nebo přímo na distribuci titulu ve společnosti Audiolibrix.

2. Dále v registračním formuláři Audioknihy roku zadejte identifikátory společnosti a kontaktní e-mail, který bude současně kontaktem pro fakturaci.

3. Poplatek za zařazení audioknihy do výběru Audioknihy roku 2023 je pro členy Asociace vydavatelů audioknih 2000 Kč a pro nečleny 5000 Kč - cena je za přihlášení audioknihy do právě jedné kategorie, audioknihu je možné hlásit do více kategorií, kdy poplatek se sčítá.

4. Zaregistrujte jednu či více audioknih do ankety. Při přihlašování titulů lze kategorie přidávat nebo zakládat jako nové přihlášené audioknihy.

5. Do kategorie Hlavní cena není nutné vypisovat interpreta a realizační tým, je to z anotace zřejmé.

6. Na rozdíl od minulého roku letos v souhrnu vidíte své přihlášené tituly, které lze upravovat a současně můžete vidět celý souhrn předpokládané platby za svoji přihlášku. 

7. Uzávěrka přihlášek do AKR 2023 je 20. 12. 2023

8. Zkontrolovat přihlášené tituly můžete zpětně ZDE po přihlášení se do systému pod e-mailem a heslem, které jste uvedli v registraci.

Pro více informací nás prosím kontaktujte pořadatele ankety e-mailem na info@asociaceaudioknih.cz