Zpět

Audioknižní narozeniny se slevou 50 %

zpráva, Audiolibrix, 22.09.2020
Už tradičně v čase raného podzimu slaví audioknižní prodejce Audiolibrix své narozeniny. A už tradičně dárky dostávají především posluchači. Tentokrát je pro ně připraveno na 400 audioknih se slevou 50 % a to včetně několika premiérových titulů, soutěž o Bluetooth sluchátka a další ceny, jedinečná možnost nakoupit vánoční dárky s předstihem a mnoho dalšího.
Slaví se tři dny – od středečního do sobotního poledne. Během této doby Audiolibrix v pěti vlnách sníží cenu vždy 80 audioknih na polovinu. Po ukončení každé 12hodinové vlny budou narozeninové audioknihy až do konce akce stále k dostání se slevou 25 %. Přesný rozpis jednotlivých vln je tento:
 
 • středa 23.9. ve 12.00 – 1. vlna audioknih se slevou 50 %
 • čtvrtek 24. 9. v 0.00 – 2. vlna audioknih se slevou 50 %
 • čtvrtek 24. 9. ve 12.00 – 3. vlna audioknih se slevou 50 %
 • pátek 25. 9. v 0.00 – 4. vlna audioknih se slevou 50 %
 • pátek 25. 9. ve 12.00 – 5. vlna audioknih se slevou 50 %
 • sobota 26. 9. v 0.00 – extra vlna se všemi narozeninovými audioknihami se slevou 25 %
 • sobota 26. 9. ve 12.00 – konec narozeninové akce

Ve slevě jsou i premiérové tituly

Novinkou letošních narozenin Audiolibrixu je pět premiérových audioknih. Těmto titulům bude ihned po jejich vydání po dobu 12 hodin snížena cena o 50 % a posluchači tedy budou moci koupit absolutní novinku za zvýhodněnou cenu. Můžeme prozradit, že půjde o očekávané tituly z produkce vydavatelství OneHotBook a Publixing.

S každou premiérovou audioknihou bude do zlevněné nabídky v rámci jedné vlny zařazeno dalších 79 audioknih. Namátkou můžeme jmenovat například letošního absolutního vítěze Audioknihy roku Dědina,  zvukovou podobu románu Karin Lednické Šikmý kostel nebo třeba novinku Michelle Obamové Môj príbeh, thriller Teorie vraždy, předlohu oscarového filmu Schindlerův seznam a mnoho dalších. Stačí navštívit speciální narozeninovou stránku.

Audioknihy jako dárek

Před nedávnem Audiolibrix zavedl možnost pořídit audioknihu jako dárek, která je velice jednoduchým způsobem, jak zakoupit audioknihu pro jiného posluchače. Stačí pouze kliknout u požadované audioknihy na Kup jako dárek a v košíku poté tuto volbu potvrdit. Později, až přijde vhodná doba, stačí Dokončit darování – obdarovaný pak obdrží e-mailem informaci, že si může audioknihu ze své knihovny stáhnout ihned, případně po registraci jako nový uživatel.

Zavedením této možnosti Audiolibrix vyslyšel přání mnoha milovníků audioknih, kteří právě možnost darování v případě digitální distribuce postrádali. Koupit audioknihu jako dárek lze samozřejmě i během narozeninové akce, přičemž samotné obdarování je možné odložit až třeba na Vánoce.

A navíc soutěž pro členy audioknižního Klubu

Stejně jako loni, i letos mohou členové Klubu Audiolibrix soutěžit. S každým svým nákupem získávají větší šanci být vylosováni a vyhrát některou z cen:
 
 • 1. místo: Bluetooth sluchátka Sennheiser HD 4.50 SE
 • 2. místo: 3000 věrnostních bodů
 • 3. místo: 2000 věrnostních bodů
 • 4. místo: 1000 věrnostních bodů
Členové audioknižního Klubu vědí, že věrnostní body je možné vyměnit za kredity (1000 bodů = 1 kredit) a ty pak za audioknihy (1 kredit = 1 audiokniha).

Další informace o 8. narozeninách Audiolibrixu prozradí Michal a Petra ve speciálním dílu podcastu Audinovinky.