Zpět

Audiolibrix slaví 10 let a posluchači dostávají slevu 50 %

zpráva, Audiolibrix, 21.09.2022
Také letos připravil Audiolibrix u příležitosti svých narozenin, velkolepou slevovou akci. Tentokrát mohou posluchači výhodně nakoupit stovky titulů, mezi nimiž jsou nejen bestsellery a audioknižní klasika, ale také aktuální novinky a premiérové tituly. Každý kupující získá navíc ještě další slevu.
Podobně jako v minulých letech, probíhá i oslava 10. narozenin Audiolibrixu v několika 12hodinových vlnách, přičemž každá z nich nabídne vybrané audioknihy zlevněné o 50 %. Tituly přitom zůstávají ve slevě i po skončení každé vlny – jejich běžná cena bude snížena o 25 % a to až do konce celé narozeninové akce.

Je tedy dobré pohlídat si jednotlivé slevové vlny a vracet se na Audiolibrix každých 12 hodin. Aktuální nabídka zlevněných audioknih je vždy přístupná na speciální narozeninové stránce.
   
  • Středa 21. 9. ve 12.00 – 1. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Čtvrtek 22. 9. v 0.00 – 2. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Čtvrtek 22. 9. ve 12.00 – 3. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Pátek 23. 9. v 0.00 – 4. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Pátek 23. 9. ve 12.00 – 5. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Sobota 24. 9. v 0.00 – 6. vlna audioknih se slevou 50 %
  • Sobota 24. 9. ve 12.00 – konec narozeninové akce

Na co se těšit?

Mezi stovkami zlevněných audioknih je celá řada audioknižních novinek. Namátkou například nedávno vydaný Kmotr Maria Puza v podání Oldřicha Kaisera, epické Pilíře země Kena Folletta, Bílá Voda Kateřiny Tučkové nebo třeba Advokát zo zadného sedadla Michaela Connelyho. Mezi exkluzivními premiérovými tituly je například očekávaná sci-fi Jakuba Hussara 0 Tu, úplné audioknižní vydání Deníku Anny Frankové, dvanáctý případ legendárního pařížského komisaře Maigret váhá v podání Jana Vlasáka nebo třeba hororová komedie s prvky fantasy Petra Bočka Hřbitov trpaslíků. V nabídce audioknih za polovinu ale nechybí ani bestsellery Geniální přítelkyně, trilogie Pán prstenů, kultovní Egypťan Sinuhet, Spasitel Andyho Weira nebo Kingova Carrie.

Další sleva navíc

Každý, kdo nakoupí v rámci narozeninové akce Audiolibrixu, dostane v říjnu ze své útraty dalších 5 % zpět ve formě slevového kódu. Platí tak, že čím více utratí narozenin, tím více ušetří při běžném nákupu.