Zpět

Ivan Trojan a Viktor Preiss zdarma

zpráva, , 12.04.2015
Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes
Vydavatelství Tympanum uvolnilo před časem, u příležitosti 2. ročníku pražského knižního festivalu Knihfest, svou audioknižní dramatizaci Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes. Pro mnohé je jistě potěšující, že i po skončení veletrhu je stále ke stažení zdarma!
Obří modrý diamant pocházející z majetku francouzských králů. Půvabná Blondýnka, která je ve skutečnosti nedostižným kriminálním komplicem. Uznávaná mezinárodní kapacita Sherlock Holmes. Ustaraný pařížský Inspektor Ganimard posedlý touhou zatknout zločince Arsèna Lupina. Ti všichni se spojí v detektivním příběhu, který otřásá elegantní Paříží. A sám lupič-gentleman? Ten se zatím zvolna prochází po nábřeží Seiny, rozverně se usmívá a v prstech obratně točí hůlkou z Napoleonovy pozůstalosti... (text: Tympanum)

Hodinovou dramatizaci nastudoval s herci Ivanem Trojanem, Viktorem Preissem, Ivanem Řezáčem, Pavlem Rímským, Jaromírem Medunou a dalšími režisér Dimitrij Dudík. Právě svým zpracováním je Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes výjimečným počinem na poli nerozhlasových dramatizací. Její recenzi napsal loni v dubnu Jakub Kamberský.

Kompletní audioknihu Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes lze stáhnout po zadání platného e-mailu na adrese audioknihazdarma.cz. Vzhledem k názvu domény snad mohou spořiví posluchači doufat, že Lupin kontra Holmes není posledním takto nabízeným titulem vydavatelství Tympanum.