Zpět

Představujeme více než 40 nových audioknih

zpráva, , 19.06.2022
Zásobte se na léto. Právě teď je nových audioknih nejvíc v celém roce.
Napjatě očekávaný román Kateřiny Tučkové Bílá Voda má už svou vícehlasou audioknižní podobu. Vydavatelství OneHotBook vám přináší bezmála 29 hodin poslechu.

Témbr zase připravil další audioknihu ze série historických příběhů Jaromíra Jindry. Boj slepého krále čte Radek Valenta.

Na světě pobudeme sotva Čtyři tisíce týdnů – naučme se s nimi hospodařit. Audioknihu Olivera Burkemana čte Ondřej Novák, vydává Jan Melvil Publishing.

Dech Jamese Nestora jste si mohli poslechnout už dříve ve slovenštině. Teď ho v české interpretaci Zbyška Horáka vydává Progres Guru.

Několik povídek Jeffreyho Archera vydává pod souhrnným názvem Devítiocasá kočka Saga Egmont. Příběhy s často překvapivým koncem čte Tomáš Juřička.

Publixing a Slovart společně vydávají další kousek detektivní série s Harry Boschem od Michaela Connellyho. Audioknihu Hodina duchov čte Ivo Gogál.
 

Román Lucy Di Fulvio o klukovi, který šel za svým americkým snem vydává Témbr. Jmenuje Chlapec, který rozdával sny a čte ho Libor Hruška.

Slovenské vydavatelství 582 připravilo mrazivou a temnou islandskou krimi Kalmann. Poslechneme si ji v podání Tomáše Turka.

Krátce po audioknize Teribear vychází i další příběh Aleny Mornštajnové pro děti. Poetickou pohádku Kapka Ája čte Veronika Khek Kubařová, vydává OneHotBook.

A z produkce téhož vydavatele pochází také další poirotovka Agathy Christie. Audioknihu Kočka mezi holuby čte Lukáš Hlavica.

Soubor povídek z cirkusového prostředí Lidé z maringotek Eduarda Basse vydává Kanopa. Uslyšíme v něm Lichého, Maryšku, Satoranského a mnohé další.
 

Hned osm nových audioknih připravili Audiopohádkáři CZ a Filip Mareš ve spolupráci s nakladatelským domem Grada pod značkou Cosmopolis. Podívejte se, které to jsou.

Ve vlastní produkci vydává Karel Tichý svou audioknihu Lovec mafiánů. Příběh policajta, jenž chytal nejtěžší zločince českého podsvětí, čte Hynek Čermák.

Jak vybojovat nejtěžší zápas v ringu i mimo něj vylíčí Tyson Fury ve své knize Metoda zběsilého muže. Ve zvuku ji vydává Témbr v podání Ondřeje Brouska.

Paul Ekman vás ve své audioknize Odhalené emoce naučí rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých. Čte Zbyšek Horák, vydává Progres Guru.

Nezastavitelný milostný trojúhelník popsala v románu o štěstí a neštěstí Olga Grjasnowa. Právna nejasnosť jedného manželstva vychází u 582 v podání Eleny Podzámské.

Petr Feldstein sepsal a Témbr vydal Příběhy sportovců, které políbila múza. Slavné osobnosti a jejich známé i neznámé talenty představí posluchačům hned desítka interpretů.
 

Hana Whitton napsala, Jakub Saic přečetl a Témbr vydal historickou detektivku z Anglie 12. století. Jmenuje se Sedmý hřích se trestá smrtí.

Vydavatelství Saga Egmont připravilo hromadu audioknih Barbary Cartlandové. Zdá se, že o dovolených budou mít romanticky založení posluchači o zábavu postaráno.

Děti jistě potěší audiokniha s příběhy dvou psích dobrodruhů. Tajné výlety Fany a Beryho a Po stopách Fany a Beryho čte Petr Lněnička a vydává Témbr.

Ten stojí také za audioknižním vydáním nejnovější detektivky Davida Lagercrantze. Temnota je úvodním dílem chystané série a užijeme si ji v podání Lukáše Hlavici.

Tympanum vydává románovou prvotinu Quentina Tarantina. Tenkrát v Hollywoodu je variací na stejnojmenný oscarový velkofilm. Čte Jaromír Meduna.
 

Trochu absurdní, trochu bláznivé a trochu pohádkové příběhy Ukradni tri vajcia vydávají v interpretaci Borise Farkaše a Juraje Kemky Wisteria Books a Slovart.

Poznejte sílu své vůle a osvojte si Umění čelit výzvě. Audioknihu Vladimira Klička a Tatjany Kiel čtou René Slováčková a Filip Jančík, vydává Audiolibrix.

Zdrhej, poutníče! je další, již třetí díl fantasy série Aforkalypsa českého autora Jakuba Boudy. V interpretaci Martina Čevory ji vydává Čti mi!

Radioservis se rozhodl vydat celý rozhlasový cyklus se Spejblem a Hurvínkem Zlatá zebra o bezpečnosti silničního provozu. Začíná první sérií pro ty nejmenší.

Jak se vymotat z úzkostných stavů a znovu se nadechnout prozradí audiokniha Život bez úzkosti. V podání Petra Štěpána ji vydává Audiolibrix.
 

Všechny audioknižní novinky pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy pro vás chystá naposlech.cz.