Zpět

Nové audioknihy 27–28/2022

zpráva, , 17.07.2022
Ani v první čtvrtině prázdnin nemusíte nechat své uši hladovět. Je tu třináct nových audioknih.
Vydavatelství Tympanum připravilo klasickou akční sci-fi Roberta Erwina Howarda Conan – Hodina draka. Poslechnete si ji v podání Jiřího Schwarze.

OneHotBook vydalo zvukovou podobu románu Waltera Tevise Dámský gambit, který můžete znát z jeho televizního zpracování. Teď si ho můžete užít v podání Jany Plodkové.

Malíř, iluzionista a spisovatel Petr Ocelík pod pseudonymem Pierre Asier napsal, načetl a vydal audioknihu Desperanto. Nyní je nově v nabídce Audiolibrixu.

Saga Egmont vydala detektivku, vlastně spíš příběh o detektivovi Jeffreyho Archera. Audioknihu Kdo neriskuje… čte Václav Knop.
 

Publixing spolu s Ikarem vydává další z knih slovenského autora Arpáda Soltésze. Kdo už slyšel jeho Hnev, jistě sáhne i po audioknize Mäso, kterou čte Přemysl Boublík.

Rozrostla se i edice Legendy v níž Tympanum nabízí českou i zahraniční klasiku. Tentokrát láká audioknihou Viktora Dyka Milá sedmi loupežníků a jiné v podání Jiřího Schwarze.

Málokdo poznal Čínu právě tak jako Pavel Dvořák. Publixing a Rak vydávají v interpretaci Mária Zeumera jeho audioknihu Moja čínska dekáda.

Zatímco čtenáři se už těší z kompletního Mycelia Vilmy Kadlečkové, OneHotBook připravilo pro posluchače šestý díl Vrstva ticha. Samozřejmě opět ve vícehlasém provedení.
 

Pro děti je připravena třetí část audioknihy Magdaleny Zachardové Strašidelný kongres, kterou vydal Riafilm. Na hrad Kokořín se dostaneme spolu s interpretkou Nelou Boudovou.

Ve spolupráci se Švandovým divadlem natočil Franz Gilles von Jilek mystickou povídku Hanse Watzlika Zázrak svatého Wolfganga v šestihlasém obsazení.

Tympanum uvolnilo na trh historické detektivky Vlastimila Vondrušky, které vydává v edici Prostá četba bez hudebních předělů a podkresů. Prvním titulem jsou případy Oldřicha z Chlumu Zločiny v Markrabství moravském, druhou audioknihou jsou Zločiny z vášně s Jiřím Adamem z Dobronína. Obě série čte Jan Hyhlík.

A zazvonil zvonec a trilogie Neila Shustermana je konec. Po audioknihách Smrtka a Nimbus vydává Témbr v podání Vasila Fridricha a Jany Strykové Zvon.
 
 
Všechny audioknižní novinky pořídíte na Audiolibrixu. Přehledy pro vás chystá naposlech.cz.