Zpět

Nové audioknihy 45/2022

zpráva, , 13.11.2022
Jsme tu s další desítkou těch nejzajímavějších nových audioknih.
S napětím očekávanou novinku Larse Keplera Pavouk vydává OneHotBook. Také tentokrát k vám bude komisař Joona Linna a další postavy promlouvat hlasem Pavla Rímského.

Milovníci napětí jistě nepohrdnou ani čtyřmi detektivkami Vlastimila Vondrušky. Zločiny s tajemstvím vycházejí jako prostá četba v podání Aleše Procházky a Jana Hyhlíka u Tympana.

Vaši pozornost si jistě zaslouží i krimi Camilly Läckberg z produkce Saga Egmont. Vlastní spravedlnost je dalším případem dvojice Falcková - Hedström, který čte Dana Černá.
 
  
 
A pokračujeme v detektivkách. Témbr nahrál s Janou Strykovou thriller Adrewa Mayna Vrah andělů. A schválně, jestli víte, co společného má hlavní hrdinka se svým autorem…
 
Stejný vydavatel, tedy Témbr, připravil i audioknihu mladé české autorky Kristýny Trpkové. Cenou Jiřího Marka ověnčený román Stvůra si poslechnete v podání Zuzany Kajnarové.
 

A nové generaci českých literátů dává prostor i Čti mi! To vydalo zvukovou podobu novely Na seně teprve dvaadvacetiletého Vojtěcha Rauera. Autorovu prvotinu čte Jáchym Šíma.

 
Dětským posluchačům je určen dobrodružný příběh Venduly Borůvkové Annie a berlepsové. Z Malajsie až do starého Tibetu vás v nahrávce OVA Audio provede Markéta Matulová.

 
Téměř 250 let starý román Johanna Wolfganga Goetha Utrpení mladého Werthera neztrácí nic na aktuálnosti. Zejména v podání Jaroslava Plesla a Jana Vlasáka. Vydává Témbr.
 

Klasikou je dnes i kultovní sci-fi série Douglase Adamse. Její první díl Stopárov sprievodca galaxiou vydávají ve slovenštině v podání Martina Mňahončáka Publixing a Slovart.

 
Kdo si oblíbil Seržanta Miroslava Žambocha, nenechá si ujít ani jeho Veterána, kterého se Zdeňkem Velenem nahrál Walker & Volf. A jistě se dostane i na Kapitána a Válečníka.

 
Audioknihy pořídíte na Audiolibrixu. Nejzajímavější novinky pro vás vybíráme v naposlech.cz.