Zpět

Až 70% slevy audioknih. To je Black Friday!

zpráva, Audiolibrix, 27.11.2019
Nedlouho po úspěšné narozeninové akci, při níž Audiolibrix nabídl audioknihy s výraznou slevou, připravil tento digitální distributor pro posluchače v rámci Black Friday další výhodné nabídky. Tentokrát slevy dosahují až 70 %!
Největší slevová akce roku, oblíbený Black Friday, se letos nevyhnula ani audioknihám. Audiolibrix ji připravil od úterý 26. listopadu až do následujícího pondělí, známého jako Cyber Monday. V každém z těchto 7 dnů nabídne posluchačům více než 50 vybraných audioknih se slevou, některá až se 70%. Vždy o půlnoci se akční nabídka proměňuje a posluchači tak mají možnost doplnit svou audioknihovničku a další cenově zvýhodněné tituly.

Během týdne slev se tak můžeme těšit na takové audioknihy jako je legendární Hobit J. R. R. Tolkiena, TO Stephena Kinga, Šest vran Leigh Bardugo nebo třeba Kaštánek Sørena Sveistrupa. V nabídce se objeví také Nabarvené ptáče, Psycho, Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět, Myšlení, rychlé a pomalé nebo například oceňovaná Himmlerova kuchařka. Kdy konkrétně se však tyto a další z celkem asi 350 audioknižních titulů ve zlevněné nabídce objeví, nevíme - je třeba si každou sadu ohlídat a alespoň jednou denně navštívit stránku s Black Friday audioknihami.Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani členové audioknižního Klubu Audiolibrix, který je dlouhodobě nejvýhodnější cestou k audioknihám i mimo slevové akce. Každý člen Klubu obdrží za svůj nákup tzv. vstup do soutěže o věrnostní body, které lze v průběhu celého roku směňovat za audioknihy nebo konkrétní slevy. Čím více vstupů, tím větší šance na výhru.